42,983,086 +377,038

Liczba przypadków

1,153,547 +3,845

Przypadki śmiertelne

28,953,926 +197,085

Liczba wyleczonych

67.36%

Wyleczeni w %

Reklama
Kraj Przypadki Nowe przypadki Przypadki śmiertelne Nowe przypadki śmiertelne Przypadki wyleczone Nowe przypadki wyleczone
Afghanistan40833651514334129106
Albania19157299477410654106
Algeria561432631914739095163
Andorra4038069027290
Angola93813552681350847
Antigua and Barbuda1240301080
Argentina109058992532889628389481913706
Armenia77837231411802350908207
Australia275251290502519617
Austria80811278297914578581067
Azerbaijan49959946671741279228
Bahamas641014213223948153
Bahrain80255280312076776302
Bangladesh39881513085803233151071544
Barbados2270702080
Belarus92823845957483237567
Belgium32103115622108107323087209
Belize314539502196140
Benin2557041023300
Bhutan3422003071
Bolivia14085374864518108658591
Bosnia and Herzegovina4089311351086112645991
Botswana592302109270
Brazil53806350156903045263930
Brunei Darussalam1480301430
Bulgaria3788932710941018354122
Burkina Faso24517650201922
Burundi55721051114
Cambodia2870002830
Cameroon2157004250201170
Canada21886128239994261841942220
Cape Verde839674940728551
Central African Republic4862062019240
Chad14373960126814
Chile502063152113944524782521676
China9115123473908600228
Colombia101588581743000009073790
Comoros5170704940
Congo (Brazzaville)5253092038870
Congo (Kinshasa)1114303050104670
Costa Rica103088012820620370
Croatia3638024214378247991014
Cuba6566321280599871
Cyprus354510125018820
Czech Republic25809773002201124973812479
Côte d'Ivoire204704112212016629
Denmark40863945702232479289
Djibouti5536661054024
Dominica38000290
Dominican Republic12452750922233102651298
Ecuador161635202112553111417597572
Egypt1065401436199129890390
El Salvador3258509495282580
Equatorial Guinea5079083049620
Eritrea4610004050
Estonia441160730345716
Ethiopia933434851426747543701
Fiji33020300
Finland14848196353098000
France11301434548434673137114534898
Gabon8919054085120
Gambia36601119026600
Georgia284311928201810767604
Germany437698290010062273200043880
Ghana4769003160468870
Greece307827905741013470
Grenada28000240
Guatemala10478715536443594217337
Guinea116350710104740
Guinea-Bissau2403041018180
Guyana402329119229700
Haiti9026112321737312
Holy See (Vatican City State)27000150
Honduras932144902623637996130
Hungary59247314914253516242235
Iceland444854110339593
India790995945148119014480713722859105
Indonesia389712373213299943137644545
Iran, Islamic Republic of5688966191326162964550544163
Iraq451707255410623553813493140
Ireland57128102018820233640
Israel3099465332397252931091903
Italy52578221273373381282662032086
Jamaica8714441882428273
Japan970954961716688610472
Jordan5308723375793975080
Kazakhstan1105421401796010567557
Kenya49721931902634209333
Korea (South)2595511945702390536
Kuwait1216357087462112771661
Kyrgyzstan557506061134447616279
Lao PDR24000220
Latvia467821156213570
Lebanon7139014845653348031365
Lesotho194004309700
Liberia1393082012780
Libya560131639795530731766
Liechtenstein36525101700
Lithuania101846061345407358
Luxembourg128510141090850
Macao, SAR China000000
Macedonia, Republic of269545609192218627197
Madagascar1696802440163010
Malawi58903183052913
Malaysia26565823229817134579
Maldives11505843701052452
Mali3490181320266125
Malta5498125511356789
Mauritania76641163073857
Mauritius43501003860
Mexico8911604360889241817526915752
Moldova7150341416851652290571
Monaco30610202440
Mongolia3391003120
Montenegro16797168266312775174
Morocco19748130203301461631952823
Mozambique119869186192539
Myanmar44774986109529249201212
Namibia12660811330107794
Nepal158089285684751116703336
Netherlands2912541020270462700
New Zealand1940525018411
Nicaragua54340155042250
Niger1215069011280
Nigeria61992621130157465180
Norway179091602790118630
Oman1129321095117427992781329
Pakistan32860270767393311075584
Palestinian Territory50442453448543592360
Panama12920068526335105231669
Papua New Guinea5830705450
Paraguay5959455113091639735521
Peru8887155599341491168038463366
Philippines370028220969774332803614924
Poland253688117424438871126193275
Portugal1186862577231619688771035
Qatar1311702052301128099231
Republic of Kosovo1726306570148310
Romania20964838556391731497411809
Russian Federation1503652163922587522811327907635
Rwanda50666340483024
Réunion000000
Saint Kitts and Nevis19000190
Saint Lucia54200270
Saint Vincent and Grenadines73000661
San Marino81904207160
Sao Tome and Principe94001509022
Saudi Arabia344875323529615331330335
Senegal15551832101425493
Serbia39486614792300
Seychelles1530001490
Sierra Leone2346174017873
Singapore5797052805785814
Slovakia4384330421590996040
Slovenia22950167624058424406
Solomon Islands400030
Somalia3941441042318519
South Africa715868162218968246461701529
South Sudan2883556012900
Spain104613203475201503760
Sri Lanka7872351161380389
Sudan137420837067640
Suriname517041090503216
Swaziland585471160550211
Sweden11059405933000
Switzerland103653020832558000
Syrian Arab Republic (Syria)5408492692175331
Taiwan, Republic of China5500705020
Tajikistan1077640810988953
Tanzania, United Republic of50902101830
Thailand3736059035300
Timor-Leste29000280
Togo22001352016009
Trinidad and Tobago551181050408567
Tunisia487990819050320
Turkey36180120179799723143901297
Uganda114431461012735170
Ukraine353723640665661031472401822
United Arab Emirates125123135947721189312037
United Kingdom876840197974498615126859
United States of America863596660789225229340342287816222
Uruguay285144530235150
Uzbekistan65307384549562509476
Venezuela (Bolivarian Republic)89565423773383947504
Viet Nam1168835010576
Western Sahara1001080
Yemen20600599013600
Zambia1611703480151790
Zimbabwe827672371779712
Reklama